KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14303351

nr 1430 3351

Maria Ginzburg

(f. 1955), Sverige

Sjölandskap, 28x38, yttermått inklusive ram: 42x52, akvarell. Signerad

Maria Ginzburg, svensk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 november 2021
kl 20:18:45

Maria Ginzburg

Läs mer om Maria Ginzburg